ZUŠ dubnica nad Váhom, prijímacie skúšky

Ako sa pripraviť na prijímacie skúšky?

Milí rodičia, resp. zákonní zástupcovia, tešíme sa, že ste sa rozhodli svoje ratolesti prihlásiť na štúdium na našej škole 🙂 Prijímacie skúšky na budúci školský rok budú prebiehať 8. a 9. júna od 14:00 do 17:00 hod v priestoroch našej ZUŠ. Ako sa na ne pripraviť?

  1. Ako prvé vypíšte našu elektronickú prihlášku. Prihlášky budú síce dostupné aj v tlačovej podobe priamo v deň skúšok, vypísaním e-prihlášky však šetríte svoj aj náš čas 🙂
  2. Vypíšte si, ideálne ešte doma, súhlas so spracovaním osobných údajov. Pozor, súhlas podpisujú obaja zákonní zástupcovia dieťaťa!
  3. Príďte v jeden alebo druhý deň prijímacích skúšok spolu s dieťaťom k nám do školy. Prijímačky do hudobného odboru pre tých najmenších budú prebiehať v rovnakom termíne a čase aj na elokovaných pracoviskách ZUŠ (ZŠ s MŠ Centrum I a ZŠ s MŠ Pod hájom).
  4. Naši pedagógovia vás už ďalej nasmerujú a usmernia, rešpektujte, prosím, ich pokyny.

Nič zložité, však? 🙂 Ak máte s vypísaním e-prihlášky problém, pozrite si nasledujúce inštruktážne video:

Zaujíma vás, ako prebiehajú samotné talentové skúšky do jednotlivých odborov? Kliknite si na konkrétny odbor a prečítajte si viac:

Máte ďalšie otázky?  Pokojne nám  zavolajte alebo napíšte na naše sociálne siete, radi vám ich zodpovieme. Tešíme sa na vás! 🙂