ZUŠ Dubnica nad Váhom, aktualizované informácie k prijímacím skúškam.

Ako budú prebiehať tohtoročné prijímačky?

Milí priatelia, naše prijímacie skúšky nám aj tento rok trošku skomplikuje COVID-19, ale my sa nebojíme a veríme, že to spoločne všetko zvládneme! 🙂 Na vaše zdravie myslíme aj počas príprav na prijímačky a v záujme vašej bezpečnosti sa snažíme obmedziť počet osôb, ktoré sa budú v rovnakom čase zdržiavať v priestoroch školy.

Ako to dosiahneme?

Prosíme, ale naozaj vážne, vypíšte si našu elektronickú prihlášku čo najskôr. V prípade, že si s elektronickou prihláškou neviete rady, vytlačte si, prosím, papierovú verziu e-prihlášky, vypíšte ju a čo najskôr zaneste do schránky školy (umiestnená na vchodových dverách školy).

Prečo je to dôležité?

Rodičia, ktorí vypíšu prihlášku vopred, dostanú mailom presné inštrukcie – v ktorý deň a v akú hodinu majú prísť s dieťaťom na skúšky.

POZOR! Prijímacie skúšky nebudú prebiehať len 20. a 21. mája, ale priebežne aj v mesiaci jún. O termíne a čase vás budeme informovať individuálne.

Čo tí, ktorí prihlášku nevypíšu?

Rodičia, ktorí e-prihlášku nevypíšu, môžu prísť 20. a 21. mája, no budú musieť čakať vonku pred budovou školy, kým príde na nich rad. Do vnútra školy smie vstúpiť rodič len s negatívnym testom, nie starším ako 7 dní. Nevieme dopredu určiť, koľko budete pred školou musieť stáť, prosím, ušetrite si čas a vypíšte si prihlášku vopred. 

Zaujíma vás, ako prebiehajú samotné talentové skúšky do jednotlivých odborov? Kliknite si na konkrétny odbor a prečítajte si viac:

Máte ďalšie otázky?  Pokojne nám  zavolajte alebo napíšte na našu sociálnu sieť, radi vám ich zodpovieme. Tešíme sa na vás! 🙂

Máte s vypísaním e – prihlášky problém? Pozrite si nasledujúce video.