Umenie nás spája: koncert učiteľov

Umenie nás spája: koncert učiteľov

Na koncerte „Umenie nás spája“ sme si vymenili miesta – my učitelia sme sa stali vystupujúcimi a predviedli sme deťom, ich rodičom aj známym svoje obľúbené kúsky, hrali sme, spievali, tancovali a ukázali svoju vlastnú tvorbu. Netradičnou formou sme tak odprezentovali všetky odbory našej školy a prezradili, čo robíme radi vo svojom voľnom čase. S nápadom predstaviť sa s tým, čo je nášmu srdcu blízke, prišla pani učiteľka Poláková. Keďže koncom marca oslavujeme dôležité výročie a deň učiteľov, s miernym oneskorením sme koncert venovali velikánovi a učiteľovi s veľkým U – Jánovi Amosovi Komenskému.

Ďakujeme všetkým našim divákom a musíme povedať, že aj pre nás, učiteľov, bola táto skúsenosť osviežujúca 🙂

Z koncertu napísali článok aj páni z Impulz.press, spolu s fotografiami ho nájdete tu: Umenie nás spája, myslia si učitelia dubnickej ZUŠ… Záznam z koncertu spolu s rozhovormi s našimi pedagógmi vyhotovilo TV Považie, nájdete ho tu: Učitelia predviedli svoje umenie. Krásne fotografie nafotil aj František Peťko, tie z koncertu nájdete tu: ZUŠ koncert učiteľov 2023, fotografie diel našich pani učiteliek – výtvarníčok nájdete tu: ZUŠ koncert učiteľov 2023 – výtvarníčky. 

Nestihli ste si náš koncert pozrieť osobne? Pozrite si krátky zostrih od Impulz.press. Náš záznam z celého koncertu zatiaľ pripravujeme 🙂